NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE OD GARDEN GOURMET / OSTATNIO DODANE

What's new
Styczeń to idealny czas na nowe wyzwania i realizację postanowień. W tym miesiącu, jak co roku, obserwujemy wzrost popularności trendu Veganuary, do którego dołączyć może każdy zainteresowany. Czym jest ta inicjatywa?
What's new
Nowy Rok to dobry czas na zmianę nawyków żywieniowych, które przyczynią się do poprawy naszego samopoczucia. Nie musimy wprowadzać restrykcyjnej, surowej diety - ważne, aby małymi kroczkami budować zbilansowane menu, bez nadmiernych wyrzeczeń. Oto kilka zmian żywieniowych, które warto wcielić w życie.
What's new
Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu, co podać na Sylwestra? Szukasz lekkich przystawek do szybkiego zjedzenia podczas spotkania ze znajomymi lub rodziną? Oto kilka przepisów, w których wykorzystasz nasze smakowite produkty roślinne.
What's new
Dynia to bardzo wdzięczne warzywo, które cenimy nie tylko za smak, ale również za aromat miąższu po przekrojeniu. Warto również zacząć doceniać właściwości zdrowotne dyni. Aby móc w pełni z nich czerpać, należy spożywać to warzywo regularnie. Dobrze będzie zatem zapoznać się z przepisami na pyszne, roślinne posiłki, w których jednym ze składników jest dynia.
What's new
Przekąski do pracy lub na uczelnię powinny być lekkie, uniwersalne, a przede wszystkim szybkie w wykonaniu. Właśnie takie są wszystkie nasze poniższe propozycje. Sprawdź, co włożyć do swojego roślinnego lunch boxa.
What's new
Cechą dobrze zbilansowanej diety roślinnej powinna być przede wszystkim różnorodność. Komponując posiłki powinniśmy pamiętać o źródłach białka, wysokiej jakości tłuszczach, węglowodanach złożonych i błonniku. Po które produkty warto szczególnie często sięgać?

PRACUJESZ W MEDIACH? NASZ ZESPÓŁ KOMUNIKACJI CHĘTNIE ODPOWIE NA PYTANIA

Mexican Tacos with Vegan Nuggets
Utwórz konto i zapisuj swoje wszystkie ulubione przepisy!

Oraz otrzymuj na swoją skrzynkę pyszne wskazówki, aktualności na wyłączność oraz rabaty i ciesz się roślinnymi dobrociami.

aeead5804e79ff6fb98b2039619c5230_200828_MEDIAMONKS_GG_Spicytarian.jpg
Chętny by spróbować naszych roślinnych dobroci?

Otrzymuj rozbudzające apetyt przepisy, rabaty oraz pyszne wskazówki na swoją skrzynkę!