NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE OD GARDEN GOURMET / OSTATNIO DODANE

What's new
Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z fleksitarianizmem oraz produktami roślinnymi w swojej kuchni, przydadzą Ci się przepisy, dzięki którym przygotujesz prosty i jednocześnie smaczny obiad. 
What's new
Nasze produkty wegetariańskie i wegańskie są uniwersalne i doskonale sprawdzą się na wiele różnych okazji. Z ich pomocą przygotujesz lekkie przekąski, sycące dania i smakowite posiłki. Sprawdź, kiedy warto po nie sięgnąć.
What's new
Coraz więcej osób ogranicza spożycie mięsa, decydując się pójść w kierunku fleksitarianizmu. Jak się okazuje, zwiększenie ilości produktów roślinnych w diecie może mieć pozytywny wpływ na układ trawienny człowieka.
What's new
Dieta roślinna wcale nie musi oznaczać trudności z komponowaniem posiłków. Jeśli w planach masz letnie przyjęcie ogrodowe, produkty wegańskie mogą sprawić, że będzie ono udane. Warto zatem zapoznać się z propozycjami roślinnych przystawek.
What's new
Dieta roślinna staje się coraz bardziej popularna, zarówno ze względów zdrowotnych, jak i ze względu jej wpływu na środowisko. Sporo mówi się o niej w kontekście zdrowia fizycznego, ale jej wpływ na kondycję psychiczną bywa nieco bagatelizowany. Warto zatem przyjrzeć się temu, jak dieta roślinna oddziałuje na nasze samopoczucie.
What's new
W głowach wielu osób pojawia się pytanie: "Co jest lepsze? Produkty roślinne, a może samo mięso?". Sprawdźmy to! Dowiedz się, po który rodzaj produktów lepiej sięgnąć, jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i zawartość składników odżywczych w diecie.

PRACUJESZ W MEDIACH? NASZ ZESPÓŁ KOMUNIKACJI CHĘTNIE ODPOWIE NA PYTANIA

Mexican Tacos with Vegan Nuggets
Utwórz konto i zapisuj swoje wszystkie ulubione przepisy!

Oraz otrzymuj na swoją skrzynkę pyszne wskazówki, aktualności na wyłączność oraz rabaty i ciesz się roślinnymi dobrociami.

aeead5804e79ff6fb98b2039619c5230_200828_MEDIAMONKS_GG_Spicytarian.jpg
Chętny by spróbować naszych roślinnych dobroci?

Otrzymuj rozbudzające apetyt przepisy, rabaty oraz pyszne wskazówki na swoją skrzynkę!