Z MIŁOŚCI DO ROŚLIN

Nasza podróż do regeneratywnej przyszłości:

Odkryj w jaki sposób troszczymy się o ziemię

MIŁOŚNICY NATURY

Garden Gourmet - stąd pochodzi dobre jedzenie

Nasza miłość do roślin i do roślinnego jedzenia zakiełkowała w ogrodzie w 1986 roku i rosła podlewana czystą pasją. To, co powstaje z tej miłości do dziś, to nie tylko żywność, ale też wyjątkowe doznania smakowe dla tych, którzy tak jak my kochają rośliny i kuchnię roślinną.

Wiemy, że nie rozwiążemy problemu błagając ludzi, by przestali jeść mięso. Sporządziliśmy zatem unikalne kompozycje produktów i pysznych przepisów aby warto było zainteresować się dietą roślinną.

Im więcej ludzi zdecyduje się na roślinny styl życia, tym lepiej!

GARDEN, GOURMET

Ze względu na zdrowie, wartości moralne czy w trosce o środowisko... Niezależnie od powodów, dla których wybrałeś kuchnię roślinną, jesteśmy z Tobą i możesz na nas liczyć! Pozwól nam posilić Twój umysł, ciało i duszę darami ogrodu i sprawić, by były one wyjątkowym doznaniem smakowym.

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

Jesteśmy tym, co jemy. Dlatego nasze produkty, zanim trafią na rynek, muszą być w 100% doskonałe pod względem wartości odżywczych. Aby ułatwić Ci świadomy wybór, na etykietach umieszczamy dokładne informacje o wszystkich składnikach i ich wartościach odżywczych.Podstawowym składnikiem większości naszych produktów jest białko sojowe. Zawiera ono wszystkie dziewięć niezbędnych aminokwasów egzogennych, których nasz organizm nie produkuje sam, dlatego tak ważne jest dostarczanie mu ich wraz z dietą.  Czy to nie wspaniałe, że możemy czerpać swoją energię wprost z natury?W naszych produktach znajdziesz też wiele warzyw i innych składników pochodzenia roślinnego. Dzięki temu są cennym źródłem błonnika. A chyba nikomu nie trzeba przypominać, jak ważny jest on w naszej diecie. 

Pomożemy Ci utrzymać zdrowy tryb życia napędzany energią słoneczną

DLACZEGO TAK DZIAŁAMY?

Nasze wybory mają ogromy wpływ na przyrodę. Dlatego robimy wszystko, żeby nasze produkty i opakowania zostawiały w niej po sobie jak najmniejszy ślad.

Soja, której używamy w naszych produktach, pochodzi pół na pół z USA i z Europy, ale dążymy do tego, by w przyszłości pochodziła w 100% z Europy. W czasie całego procesu pozyskiwania soi pilnujemy, by nasze działania w żaden sposób nie przyczyniały się do wylesiania i degradacji terenu.

Zgodnie z naszą filozofią opakowania też zasługują na drugie życie. Dlatego my zaprojektowaliśmy je tak, by w pełni nadawały się do recyklingu, a Twoje zadanie to upewnić się, że wyrzucasz je do odpowiednich pojemników: górna folia i plastik do kosza na plastik, a tekturowa osłona do pojemnika na papier. To nasza wspólna odpowiedzialność za środowisko.

 

Głodny wiedzy?

Mexican Tacos with Vegan Nuggets
Utwórz konto i zapisuj swoje wszystkie ulubione przepisy!

Oraz otrzymuj na swoją skrzynkę pyszne wskazówki, aktualności na wyłączność oraz rabaty i ciesz się roślinnymi dobrociami.

aeead5804e79ff6fb98b2039619c5230_200828_MEDIAMONKS_GG_Spicytarian.jpg
Chętny by spróbować naszych roślinnych dobroci?

Otrzymuj rozbudzające apetyt przepisy, rabaty oraz pyszne wskazówki na swoją skrzynkę!