Dołącz do roślinnej rewolucji z Garden Gourmet!

What's new

Inspirujemy i udowadniamy, że posiłek stworzony na bazie roślin nie wyklucza fenomenalnego smaku. To właśnie on, tuż obok wysokiej jakości i świetnego składu, jest priorytetem dla marki Garden Gourmet®. Produkty te, dzięki starannie stworzonej recepturze, dostarczają całe bogactwo składników odżywczych, które są elementem zbilansowanej diety. Warto też wspomnieć, że dieta roślinna wpływa pozytywnie na środowisko naturalne. 

ŚWIETNY SKŁADProdukty Garden Gourmet® zawierają dużą ilość białka sojowego. Składa się ono z niezbędnych aminokwasów egzogennych, których nasz organizm nie produkuje sam i dlatego warto dostarczać je wraz z codzienną dietą. Co więcej, soja użyta w naszych produktach nie jest modyfikowana genetycznie.SKŁADNIKI ODŻYWCZEDuża ilość warzyw i innych składników pochodzenia roślinnego użytych w produktach Garden Gourmet® są cennym źródłem błonnika. W porównaniu do produktów mięsnych wyróżnia je brak cholesterolu i mniejsza zawartość tłuszczów nasyconych.OCHRONA ŚRODOWISKAOgraniczenie jedzenie mięsa to więcej niż trend. To zmiana sposobu odżywiania. Ludzie z różnych powodów podejmują decyzję o ograniczeniu spożywania mięsa. Ważnym argumentem są często kwestie związane z ochroną środowiska.

 

Porównanie wartości odżywczych w produkcie mięsnym do produktu Garden Gourmet®:

Spróbuj fenomenalnego menu z produktami Garden Gourmet® i zmieniaj z nami świat na lepsze już od pierwszego kęsa.

DLA DOBRA PLANETY

To więcej niż trend: to zmiana sposobu odżywiania – mówi Artur Maciejewski, Dyrektor Nestlé Professional – Ludzie z różnych powodów podejmują decyzję o ograniczeniu spożywania mięsa. Ważnym argumentem są dla nich kwestie związane ze zdrowiem i ochroną środowiska.

Jednocześnie chcą mieć gwarancję wyśmienitego smaku potraw. 

GARDEN GOURMET® Sensational Burger odpowiada na te potrzeby. 

Doskonale smakuje, ma świetny profil żywieniowy  i w porównaniu z mięsnym odpowiednikiem, produkcja żywności na bazie roślin ma korzystniejszy wpływ na środowisko.

Mexican Tacos with Vegan Nuggets
Utwórz konto i zapisuj swoje wszystkie ulubione przepisy!

Oraz otrzymuj na swoją skrzynkę pyszne wskazówki, aktualności na wyłączność oraz rabaty i ciesz się roślinnymi dobrociami.

aeead5804e79ff6fb98b2039619c5230_200828_MEDIAMONKS_GG_Spicytarian.jpg
Chętny by spróbować naszych roślinnych dobroci?

Otrzymuj rozbudzające apetyt przepisy, rabaty oraz pyszne wskazówki na swoją skrzynkę!